środa, 2 stycznia 2013

Stylizacja

Bardzo przepraszam, że długo mnie tu nie było, bo aż cały rok :O Tak, tak.. opuściłam się troszeczkę w pisaniu ;] Przed świętami ogarnął mnie szał zakupowy, co wiązało się z totalnym brakiem czasu! Później kilka dni wolnego poświęcone generalnym porządkom w moim pokoju no i długo wyczekiwany sylwester, który spędziłam w małym gronie rodziny i przyjaciół.

Dzisiejsza stylizacja nawiązuje troszkę do późnej wiosny. Bardzo podoba mi się ta bluzka, której naprawdę można szukać ze świecą, a jeśli już się ją znajdzie, to za niemałą sumkę. Uwielbiam połączenie brązowych butów i torby w tym samym kolorze! Platformy- totalny hit mody i must have wielu dziewcząt na stardoll. Do tego zgrabny naszyjnik w postaci zegarka ;]

Całość prezentuje się następująco:
Podoba Wam się? :)


PS Mam do Was prośbę. Ostatnio pod moimi postami nie ujrzałam nawet jednego komentarza. Jest mi bardzo przykro, bo jest Was tu dosyć dużo, komentarzy 0, a na moim blogu, na którym jest zaledwie 72 obserwatorów, widzę nieraz po 6 komentarzy. Także.. proszę Was o mały ślad pod postem :)

Brak komentarzy: